Хочется, чтобы Зеленский из президента «Квартала» превратился в президента Украины — Казарин

20 февраля 2020 17:46
398

Журналист Павел Казарин заявил, что большое количество политических решений в стране власть принимает исходя из своего кругозора.

Своим мнением журналист поделился в эфире телеканала ATR.

«История про канал ATR и вообще про Крым, про медиа, про крымские контексты — их не нужно рассматривать в общеукраинском пространстве… Я понимаю, что для какого-нибудь чиновника, который ориентируется только исключительно на букву закона, то да — для того, чтобы телеканал ATR получил деньги, он должен выполнить это и это. Но втом-то и дело, что это должно быть пространство политического решения», — заявил Казарин.

Он отметил, что чиновники должны смотреть на многие вопросы гораздо шире.

«Большое количество политических решений принимается и не принимается исходя из того, какая оптика взгляда существует у топовых политиков в стране, что они вообще готовы замечать. Понимаете, если [шведского певца] Dr. Alban не пускают в страну, а президент Зеленский лично дает распоряжение его пустить в страну, несмотря на то, что Dr. Alban до этого выступал на территории аннексированного Крыма, означает то, что Владимир Зеленский является президентом «Квартала 95». Мне очень бы хотелось, чтобы он из президента «Квартала 95» все-таки стал президентом Украины», — подчеркнул Казарин.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10 июля
17:00
Сьогодні — день народження політв’язня Ельдара Кантемірова
10 липня фігуранту «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) Ельдару Кантемірову виповнюється 40 років.
16:26
COVID-19 в Україні: остання доба стала рекордною за одужанням від коронавірусу
Станом на ранок 10 липня лабораторно підтверджено 52 043 випадки COVID-19, з них 24 800 одужали, 1345 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 819 випадків. Зазначимо, що остання доба стала рекордною за одужанням. Так, станом на ранок 10 липня в Україні 1016 пацієнтів одужали від коронавірусу.
16:11
У Севастополі на COVID-19 захворіла ще одна людина
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупаційної влади, досягла 1089 осіб (831 — у Криму, 258 — у Севастополі).
14:59
Очільник Мінреінтеграції заявив про необхідність перегляду Мінських угод
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди багато в чому вже не актуальні, тому їх варто переглянути.
14:42
«Суд» у Криму розгляне апеляцію на оголошення у розшук Едема Бекірова
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму розгляне апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук екс-політв'язня Едема Бекірова.
14:24
У Чорному морі кораблі НАТО готуються до навчань
Середземноморська військово-морська група НАТО взяла курс на північно-західну акваторію Чорного моря, де невдовзі відбудуться багатонаціональні навчання Sea Breeze.
13:50
Плануємо відновити повноцінне пасажирське сполучення у серпні — «Укрзалізниця»
У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.