Офис генпрокурора впервые открыл дело по факту кнопкодавства

22 февраля 2020 14:00
315

Генеральный прокурор внес сведения в Единый реестр досудебных расследований по факту совершения внефракционным нардепом Владиславом Поляком голосования вместо другого нардепа на пленарном заседании парламента 21 февраля 2020 года.

Об этом сообщает пресс-служба Офиса генерального прокурора.

Отмечается, что таким образом ОГПУ внедрил в действие недавно принятую норму об уголовной ответственности нардепов за кнопкодавство. Досудебное расследование поручено следователям Центрального аппарата Государственного бюро расследований.

Напомним, что 21 февраля во время голосования за поправку №1223 законопроекта об обращении земель сельскохозяйственного назначения Поляк сначала проголосовал на месте, закрепленном за депутатом Василием Петевкой, а затем нажал кнопку на своем пульте. Таким образом Владислав Поляк стал первым нардепом, который подпадает под действие закона о криминализации неличного голосования.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:45
Окупанти проводять ранні обшуки, щоб люди не фіксували їхні порушення — адвокат
Адвокат Ліля Гемеджі вважає, що окупаційні силовики проводять обшуки у будинках кримських татар здебільшого перед світанком, щоб люди, які активно збираються на підтримку корінного народу Криму, не фіксували порушення прав людини на місці проведення «слідчих дій».
11:48
Облава у Криму: стали відомі деталі затримання сліпого мусульманина Сізікова
У ході масових ранкових обшуків в Криму у селі Севастянівка Бахчисарайського району співробітники ФСБ затримали російського мусульманина, інваліда першої групи Олександра Сізікова разом з дружиною.
10:30
Кримських татар у Криму намагаються видати за терористів — Джеппар
Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джеппар заявила, що російські силовики в окупованому Криму намагаються видати кримських татар за терористів.
10:09
Облава у Криму: жінка Бактемірова розповіла, як окупанти підкинули їм книгу
Жінка затриманого у Криму 7 липня мусульманина Вадима Бектемірова розповіла, що окупаційні силовики під час обшуку в їхньому будинку підкинули до дитячих іграшок книгу.
08:46
важно Облава у Криму: окупанти після обшуків затримали групу кримських татар
Вранці 7 липня окупанти у Криму за кількома адресами провели обшуки у будинках кримських татар та етнічних російських мусульман. Наразі відомо, що шістьох осіб після «слідчих дій» забрали до «управління» ФСБ у Сімферополі.
06 июля
17:31
Адвокати фігурантів бахчисарайської «справи про тероризм» підготували понад 50 свідків захисту
У Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону триває судовий процес над фігурантами «справи про так званий тероризм» (друга бахчисарайська група). Адвокати підготували понад 50 свідків з боку захисту.
16:53
В РФ за «шпигунство» заарештували українського екс-футболіста
У Москві за звинуваченням у «шпигунстві на користь України» заарештували колишнього українського футболіста 53-річного Василя Василенка.