Биатлон: Украина завоевала «бронзу» в эстафете на чемпионате мира

22 февраля 2020 15:22
372

Сборная Украины по биатлону в составе Анастасии Меркушиной, Юлии Джимы, Елены Пидгрушной и Виты Семеренко заняла третье место в женской эстафете на чемпионате мира в Антхольце (Италия).

Об этом сообщает Трибуна.

Меркушина, бежавшая на первом этапе, использовала два дополнительных патрона и передала эстафету 7-й с отставанием в 37 секунд. Джима также дважды использовала дополнительные патроны и закончила свой этап 6-й с отставанием в 1 минуту и 14 секунд. Семеренко с тремя перезарядками передала эстафету 8-й с отставанием в 54 секунды, а вырвала «бронзу» для сборной Пидгрушная, использовавшая один дополнительный патрон и финишировавшая в последнем створе третьей. 

Первое место в эстафете заняла Норвегия с результатом 1:97.05,8 (1+9), второе — Германия — +10,7 (0+8), третье — Украина — +18,4 (0+9).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

15 июля
16:59
Скасування обсервації у Криму: в Офісі омбудсмена розповіли про правила в'їзду на півострів
В Офісі омбудсмена України підтвердили те, що відсьогодні окупаційна «влада» Криму скасувала проходження 14-денної обов’язкової обсервації для усіх осіб, які перетинають адмінмежу в бік півострову.
16:25
COVID-19 у світі: Ейфелева вежа повністю відновила роботу
Відсьогодні Ейфелева вежа у Парижі повністю відновила роботу після карантину.
15:59
В Україні судитимуть «суддю» з окупованого Криму за держзраду
Прокуратура АРК скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чергової кримської «судді», яка перейшла на службу до окупаційних «судових органів» після анексії півострову.
15:25
Путін знову збирається до Криму
Завтра, 16 липня, президент РФ Володимир Путін візьме участь у церемонії закладки російських бойових кораблів на заводі «Залив» в окупованій Керчі.
14:55
Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня
Верховна Рада України проголосувала за проєкт постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році на 25 жовтня. Вибори призначаються в усі місцеві ради. У першій редакції постанови вибори призначалися лише в обласні ради та Київ.
14:05
Стефанішина про членство України в ЄС: Це питання часу
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина висловлює переконання, що Україна точно стане членом Європейського Союзу, але це питання часу.
13:24
У Севастополі коронавірус виявили у ще однієї особи
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1183 осіб (900 — у Криму, 283 — у Севастополі).