Сейчас в эфире
11:00
Canlı studio / Музичний проект

Умеров: Миссия канала ATR — быть голосом крымских татар

23 февраля 2020 19:47
325

Заместитель председателя Меджлиса крымскотатарского народа Ильми Умеров заявил, что ATR создавался для того, чтобы быть голосом крымских татар.

Об этом он заявил в эфире телеканала ATR. 

«Миссия телеканала ATR изначально не была рассчитана на какие-то крупные или крутые рейтинги, на мировое влияние. Она была рассчитана или вообще создавалась, чтобы быть голосом крымских татар», — рассказал Умеров.

Он отметил, что после оккупации было принято решение о частичном госфинансировании телеканала из-за того, что владелец телеканала не мог больше самостоятельно его содержать.

«Украина приняла решение взять на бюджет в виде исключения, потому что другие частные телеканалы — я не знаю, есть ли подобные примеры или нет. То есть Верховная Рада Украины отнеслась с пониманием к миссии этого канала», — добавил Умеров. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:30
Кримських татар у Криму намагаються видати за терористів — Джеппар
Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джеппар заявила, що російські силовики в окупованому Криму намагаються видати кримських татар за терористів.
10:09
Облава у Криму: жінка Бактемірова розповіла, як окупанти підкинули їм книгу
Жінка затриманого у Криму 7 липня мусульманина Вадима Бектемірова розповіла, що окупаційні силовики під час обшуку в їхньому будинку підкинули до дитячих іграшок книгу.
08:46
важно Облава у Криму: окупанти після обшуків затримали групу кримських татар
Вранці 7 липня окупанти у Криму за кількома адресами провели обшуки у будинках кримських татар та етнічних російських мусульман. Наразі відомо, що шістьох осіб після «слідчих дій» забрали до «управління» ФСБ у Сімферополі.
06 июля
17:31
Адвокати фігурантів бахчисарайської «справи про тероризм» підготували понад 50 свідків захисту
У Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону триває судовий процес над фігурантами «справи про так званий тероризм» (друга бахчисарайська група). Адвокати підготували понад 50 свідків з боку захисту.
16:53
В РФ за «шпигунство» заарештували українського екс-футболіста
У Москві за звинуваченням у «шпигунстві на користь України» заарештували колишнього українського футболіста 53-річного Василя Василенка.
16:25
РФ продовжує переслідувати кримських татар та українців у Криму — місія США при ОБСЄ
Виконуюча обов’язки політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Дарнелл Баль розповіла про триваючі репресії Росії проти кримських татар та українців в окупованому Криму.
15:25
Аномальна спека у Криму протримається до середи
Синоптики в окупованому Криму наступні два дні обіцяють аномальну спеку до 38°C на півострові.