Денисова рассказала о новой политзаключенной в Крыму

25 февраля 2020 18:23
1307

Оккупанты в Крыму задержали 27 ноября 2019 года жительницу Украины Галину Долгополую. Известно, что её удерживали в СИЗО Москвы, однако на данный момент её местонахождение неизвестно.

Об этом сообщила омбудсмен Людмила Денисова на своей странице в Facebook.

«С начала февраля 2020 года нет официального подтверждения, где именно на территории РФ содержится незаконно заключена гражданка Украины Галина Долгополая. Галину Долгополую 27 ноября 2019 года незаконно задержали силовики РФ на временно оккупированной территории Крыма, а впоследствии арестовали за якобы государственную измену», — говорится в сообщении. 

Денисова обратилась к омбудсмену РФ Татьяне Москальковой с просьбой принять меры для подтверждения местонахождения Галины Долгополой, а также проверить соблюдение прав, ведь родным и адвокатам до сих пор не удалось узнать о состоянии её здоровья, обеспечения правовой и медицинской помощью.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14 июля
17:05
Політв'язня Алієва утримують у підвалі СІЗО за відмову брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) Мусліма Алієва утримують у задушливому підвальному приміщенні СІЗО у російському місті Таганрог через те, що він відмовився брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
16:33
Суд в РФ заборонив політв’язню Муедінову говорити на засіданні кримськотатарською
На суді у російському місті Сочі заборонили кримськотатарському політв’язню, фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Яшару Муедінову говворити на засіданні рідною кримськотатарською мовою.
15:59
Російському актору на 3 роки заборонили в’їзд до України
Російському актору, який раніше незаконно відвідував окупований Крим, заборонили в'їзд до України на три роки.
15:28
«Orman tyrkysy»: Ахтем Сеїтаблаєв поставить кримськотатарську виставу за твором Лесі Українки
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв повідомив, що найближчим часом в Україні почнеться робота над виставою «Orman tyrkysy» («Лісова пісня») за однойменним твором Лесі Українки.
14:34
3-річна дитина заразилася коронавірусом у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1171 особи (889 — у Криму, 282 — у Севастополі).
13:59
В Україну не пропустили 4 росіян за незаконні відвідини Криму
13 липня співробітники Херсонського загону Державної прикордонної служби України не пропустили на територію країни чотирьох громадян Росії, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Росіянам заборонили в’їзд в Україну на три роки.
13:39
Правозахисники просять МЗС відреагували на заборону РФ кримчанам перетинати адмінмежу більше одного разу
Громадська ініціатива «КримSOS» просить міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу відреагувати на незаконне обмеження Росією права мешканців окупованого півострова на вільний перетин тимчасової адміністративної межі з Кримом.