Сейчас в эфире
14:05
Концерт Uçan-Su

Бариев: Аннексия Крыма — трагедия, благодаря которой о крымских татарах говорит весь мир

26 февраля 2020 16:35
365

Как отметил член Меджлиса крымскотатарского народа, руководитель Крымскотатарского ресурсного центра Эскендер Бариев, аннексия Крыма — это, безусловно, трагедия, но благодаря оккупации во всем мире узнали о крымских татарах.

Об этом он сказал в эфире телеканала ATR.

«За эти шесть лет многое изменилось. И, действительно, изменилась жизнь не только политиков и общественных деятелей — изменилась жизнь простых людей. <...> Если взвешивать и анализировать те процессы, я всегда вспоминаю слова, которые говорил в тот момент: что это, с одной стороны, трагедия крымскотатарского народа. С другой — шанс, чтобы о крымскотатарском народе узнал весь мир», — сказал Бариев. 

Он отметил, что благодаря оккупации Крыма о крымскотатарском народе действительно узнал весь мир и о нем говорят на всех международных площадках. Однако продолжаются и репрессии против крымских татар. За шесть лет в Крыму насчитывается почти 200 политзаключенных, которых оккупанты преследуют по политическим и религиозным мотивам.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.