Сейчас в эфире
09:55
Bizim aile / Моя родина

Скибицкий: К концу 2020 года количество переехавших в Крым россиян достигнет 400 тысяч

28 февраля 2020 10:15
923

Представитель Главного управления разведки Минобороны Вадим Скибицкий заявил, что к концу 2020 года на территории Крыма будет находиться около 400 тысяч россиян, приехавших на полуостров с территории РФ.

Об этом он рассказал в эфире телеканала ATR.

«Россия никогда не хотела смириться с тем, что Крым — не Россия», — подчеркнул Скибицкий.

Он отметил, что россияне в Крыму будут одним из элементов препятствования возвращения Крыма в Украину.

«Что сейчас происходит? Идет постепенно, каждый год, увеличение русского населения, которое приезжает с территории России в Крыму. Если посчитать, то к концу этого года 400 тыс. будет, с начала оккупации 400 тыс. россиян, переехавших на территорию Крыма. А это, соответственно, тот мощный форпост России будет всегда препятствовать тому, чтобы Крым вернулся в Украину. Это только один из элементов», — рассказал Скибицкий.

Ранее Скибицкий также сообщил о том, что Российская Федерация предпринимает активные меры по усилению своего влияния в Европе в информационном плане.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:25
Ще у 7 мешканців Криму виявили COVID-19
В окупованому Криму за останню добу підтвердили сім нових випадків захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 567 осіб (399 — у Криму, 168 — у Севастополі).
02 июня
17:45
«Справа про так званий тероризм»: на суді в РФ допитали представника Центру «Е»
Свідок обвинувачення, співробітник кримського Центру «Е» (Центр з протидії екстремізму) на суді в Росії розказав, що до свого ув’язнення кримськотатарські політв’язні у Бахчисараї нібито чинили опір окупаційним силовикам та проявляли агресію. Під опором він мав на увазі викрики гасел: «Аллаху Акбар» і «Такбір».
16:58
Аксьонов у Криму отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України»
«Голова» окупаційного Криму Сергій Аксьонов отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України», яку заснувала так звана «українська громада Криму».
16:14
Обшук у Криму: поліція АРК порушила кримінальне провадження
Слідчі поліції Автономної Республіки Крим порушили кримінальне провадження за фактом незаконного обшуку, який окупанти 2 червня провели у будинку 65-річної кримської татарки Шейде Асанової в Криму.
15:29
Кулеба розказав про намір створення міжнародної платформи з деокупації Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом створення міжнародної платформи з деокупації Криму.
14:29
Чотирьох кримськотатарських політв’язнів етапували з Криму до РФ
Фігурантів «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) незаконно етапували з окупованого Криму до Росії.
13:55
За добу в Україні коронавірус виявили у 328 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 328 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні досягла 24 тис. 340.