Сейчас в эфире
09:55
Bizim aile / Моя родина

Ермак обсудил с представителем РФ дату следующего обмена

01 марта 2020 14:43
392

Глава Офиса президента Украины Андрей Ермак встретился в Минске с заместителем руководителя Администрации президента Российской Федерации Дмитрием Козаком. Предметом разговора стала дата следующего этапа взаимного освобождения удерживаемых лиц.

Об этом сообщает пресс-служба Офиса президента.

«Во время встречи стороны обсудили вопросы взаимного освобождения удерживаемых лиц в формате «всех на всех», о котором договорились лидеры «Нормандской четверки» во время встречи в Париже в декабре 2019 года. Ермак сообщил о намерении провести следующий трек обмена в марте», — сказано в сообщении.

Участники встречи отметили необходимость продолжения переговоров для полного выполнения договоренностей, достигнутых в ходе саммита в Нормандской формате.

В переговорах, помимо Ермака и Козака, также приняли участие представители украинской и российской делегаций.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

02 июня
17:45
«Справа про так званий тероризм»: на суді в РФ допитали представника Центру «Е»
Свідок обвинувачення, співробітник кримського Центру «Е» (Центр з протидії екстремізму) на суді в Росії розказав, що до свого ув’язнення кримськотатарські політв’язні у Бахчисараї нібито чинили опір окупаційним силовикам та проявляли агресію. Під опором він мав на увазі викрики гасел: «Аллаху Акбар» і «Такбір».
16:58
Аксьонов у Криму отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України»
«Голова» окупаційного Криму Сергій Аксьонов отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України», яку заснувала так звана «українська громада Криму».
16:14
Обшук у Криму: поліція АРК порушила кримінальне провадження
Слідчі поліції Автономної Республіки Крим порушили кримінальне провадження за фактом незаконного обшуку, який окупанти 2 червня провели у будинку 65-річної кримської татарки Шейде Асанової в Криму.
15:29
Кулеба розказав про намір створення міжнародної платформи з деокупації Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом створення міжнародної платформи з деокупації Криму.
14:29
Чотирьох кримськотатарських політв’язнів етапували з Криму до РФ
Фігурантів «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) незаконно етапували з окупованого Криму до Росії.
13:55
За добу в Україні коронавірус виявили у 328 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 328 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні досягла 24 тис. 340.
13:20
Окупанти в Криму повідомляють про 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за останню добу підтвердили вісім нових випадків захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 560 осіб (392 — у Криму, 168 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.