Сейчас в эфире
14:05
Концерт Uçan-Su

На Донбассе боевики разместили «Грады» и танки в нарушение Минских соглашений — СЦКК

05 марта 2020 10:33
576

Украинская сторона Совместного центра по контролю и координации (СЦКК) заявила о размещении на Донбассе боевиками военной техники с нарушением Минских соглашений.

Об этом сообщили в пресс-центре штаба ООС.

Мониторинговая миссия ОБСЕ 2 марта зафиксировала размещение 40 систем залпового огня «Град» с нарушением линии отвода. В частности, «Грады» были размещены вблизи Краснолучского, Миусинска, Садового, а также двигались вблизи Ивановки.

Кроме этого, миссия зафиксировала 11 танков, 10 самоходных гаубиц и 12 буксируемых гаубиц вблизи Миусинска и два танка возле Круглика, которые были размещены за пределами выделенных мест хранения.

«Украинская сторона Общего центра по контролю и координации вопросов прекращения огня и стабилизации линии разграничения сторон отмечает, что своими действиями вооруженные формирования РФ упорно демонстрируют нежелание соблюдать Минские договоренности, что свидетельствует об их безразличном отношении к нуждам мирного населения с обеих сторон линии соприкосновения», — сообщили в СЦКК.

Напомним, за минувшие сутки, 4 марта, боевики шесть раз нарушили режим прекращения огня.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.