Боевики на Донбассе обстреляли военно-медицинский автомобиль ООС

09 марта 2020 15:14
330

Российские оккупанты в понедельник, 9 марта, атаковали военно-медицинский автомобиль одного из подразделений операции Объединенных сил с помощью беспилотных летательных аппаратов.

Об этом сообщили в пресс-центре штаба ООС.

«Сегодня, 9 марта, российские оккупанты атаковали военно-медицинский автомобиль одного из подразделений операции Объединенных сил вблизи населенного пункта Талаковка. Противник предпринял коварный обстрел с помощью беспилотных летательных аппаратов, из которых сбросил два заряда ВОГ на крышу санитарного автомобиля, на котором была четко видна маркировка эмблемы Красного креста. К счастью, никто из украинских защитников не пострадал», —  сообщили в пресс-центре.

Отмечается, что такие действия в очередной раз продемонстрировали дерзкое пренебрежение вооруженными формированиями РФ всеми правилами международного гуманитарного права по ведению боевых действий. Таким образом, отмечают в пресс-центре, российские оккупанты показательно поставили себя вне международных законов.

Напомним, с начала суток 9 марта оккупанты три раза нарушили режим прекращения огня. 8 марта боевики на Донбассе 6 раз нарушили режим прекращения огня. Один украинский воин погиб, трое получили ранения и травмы из-за попадания ПТУР боевиков в грузовик ООС, еще трое бойцов ранены вследствие обстрелов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.