Фигурантам симферопольского «дела о терроризме» продлили арест

24 марта 2020 11:30
411

Шестерым фигурантам «дела о так называемом терроризме» (вторая симферопольская группа) продлили арест до 15 июня 2020 года.

ФОТО: Крымская солидарность (архив)

ФОТО: Крымская солидарность (архив)

Об этом сообщают активисты «Крымской солидарности».

Так арест был продлен политзаключенным Тофику Абдулгазиеву, Осману Арифмеметову, Билялу Адилову, Фарходу Базарову, Джемилю Гафарову и Рустему Сейтхалилову.

«Судом было принято решение продлить меру пресечения для шестерых фигурантов второй симферопольской группы по «делу Хизб ут-Тахрир» в виде содержания под стражей до 15 июня 2020 года», — сказано в сообщении.

Отмечается также, что «судебное заседание» проходило в «Верховном суде» Крыма в закрытом режиме для слушателей и СМИ. Учреждение закрыто на карантин из-за угрозы распространения коронавирусной инфекции.

Как сообщал ATR.ua, в результате облавы ФСБ на крымских татар в Крыму 27 марта были задержаны 20 человек по подозрению в причастности к организации «Хизб ут-Тахрир». 28 марта стало известно о задержании в Ростове-на-Дону еще троих крымских татар, в чьих домах на полуострове оккупанты накануне провели обыски. Позже «Киевский райсуд» Симферополя арестовал всех 23 крымских татар.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.