COVID-19: в Москве можно будет выходить на улицу только по спецпропускам

30 марта 2020 08:43
595

С 30 марта в Москве выходить из дома можно будет только при наличии специальных пропусков.

Об этом заявил мэр Москвы Сергей Собянин, сообщается на его официальном сайте.

Так, домашний режим самоизоляции вводится для всех жителей Москвы независимо от возраста. Покидать квартиру разрешается только в случаях:

— обращения за экстренной (неотложной) медицинской помощью и иной прямой угрозы жизни и здоровью;

— поездок на работу, если вы обязаны ходить на работу;

— совершения покупок в ближайшем работающем магазине или аптеке;

— выгула домашних животных на расстоянии, не превышающем 100 метров от места проживания (пребывания);

— необходимости вынести бытовой мусор.

Для передвижения по другим нуждам нужны будут спецпропуска.

«Начиная с завтрашнего дня (30 марта — ред.) домашний режим самоизоляции вводится для всех жителей Москвы независимо от возраста. Постепенно, но неуклонно мы будем ужесточать необходимый в этой ситуации контроль», — говорится в сообщении.

Подобные ограничительные меры распространены и на Подмосковье.

По последним данным оперативного штаба на 29 марта, всего в России зафиксировано 1534 случая заражений коронавирусом. Из них 64 вылечились, 9 — скончались.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:39
Путін намагатиметься провести у Криму ще один фейковий референдум — Клімкін
Президент РФ Володимир Путін та його посіпаки з окупованого Криму намагаються довести міжнародному співтовариству, що анексії не було, що кримчани начебто «самі зробили свій вибір». Заради цього РФ намагатиметься провести у Криму і інші фейкові референдуми.
12:50
Політв’язень Джеміль Гафаров перебуває в критичному стані — Денісова
Кримськотатарський політв’язень, фігурант «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Джеміль Гафаров, який має ІІ групу інвалідності, перебуває в критичному стані. Український омбудсмен вимагає негайно звільнити важкохворого кримського татарина.
11:51
Шість років тому в Криму безвісти зник Тимур Шаймарданов
Рівно шість років тому, 26 травня 2014 року, кримськотатарський активіст, учасник ініціативи «Український народний дім» вийшов з дому в Сімферополі у своїх справах і не повернувся.
11:17
В Україні на COVID-19 захворіло понад 1,5 тис. дітей та майже 4200 медиків
В Україні з початку пандемії на COVID-19 захворіла 1 тис. 581 дитина та 4 тис. 183 медичних працівники. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні досягла 21 тис. 584, за минулу добу захворіли 339 осіб.
10:37
COVID-19 виявили ще у трьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 506 осіб (349 — у Криму, 157 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
25 мая
17:45
Пандемія COVID-19 у Криму знищує залишки туризму — Reuters
Окупований Крим зіткнувся з однією з найсерйозніших загроз із моменту анексії — пандемія коронавірусу може спричинити зрив і без того невтішного туристичного сезону.
17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.