Инфицированных COVID-19 крымчан могут разместить в детской больнице в Симферополе

02 апреля 2020 13:45
495

Детскую инфекционную больницу в оккупированном Симферополе (на улице Титова) готовят для приема зараженных коронавирусом.

Об этом 2 апреля сообщил «министр здравоохранения» Крыма Игорь Чемоданов, передают крымские СМИ.

«У нас сформирована бригада на работу в лаборатории детской республиканской больницы (в Симферополе — ред.), и вчера установили в детской инфекционной больнице ламинар-бокс, подаем документы в Роспотребнадзор. В случае положительного решения будем увеличиваться за счет детской инфекционной больницы еще», — сообщил Чемоданов.

«Руководитель» крымского «управления» Роспотребнадзора Наталья Пеньковская заявила, что на работу лаборатории уже имеется положительное заключение, а для открытия детской инфекционной больницы для приема зараженных коронавирусом еще нужно провести ряд мероприятий.

Как известно, с 3 по 6 апреля в аннексированном Крыму вводится режим самоизоляции для всех граждан. Пропускной режим также ввели в оккупированном Севастополе. За нарушение самоизоляции людей будут штрафовать.

«Власти» оккупированного Крыма официально сообщают, что в Севастополе зафиксировано 5 случаев заражения коронавирусной инфекцией, в Крыму таких случаев 16. Всего на оккупированном полуострове количество инфицированных достигло 21. Под наблюдением медиков из-за распространения COVID-19 находится более 3 тысяч человек.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:39
Путін намагатиметься провести у Криму ще один фейковий референдум — Клімкін
Президент РФ Володимир Путін та його посіпаки з окупованого Криму намагаються довести міжнародному співтовариству, що анексії не було, що кримчани начебто «самі зробили свій вибір». Заради цього РФ намагатиметься провести у Криму і інші фейкові референдуми.
12:50
Політв’язень Джеміль Гафаров перебуває в критичному стані — Денісова
Кримськотатарський політв’язень, фігурант «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Джеміль Гафаров, який має ІІ групу інвалідності, перебуває в критичному стані. Український омбудсмен вимагає негайно звільнити важкохворого кримського татарина.
11:51
Шість років тому в Криму безвісти зник Тимур Шаймарданов
Рівно шість років тому, 26 травня 2014 року, кримськотатарський активіст, учасник ініціативи «Український народний дім» вийшов з дому в Сімферополі у своїх справах і не повернувся.
11:17
В Україні на COVID-19 захворіло понад 1,5 тис. дітей та майже 4200 медиків
В Україні з початку пандемії на COVID-19 захворіла 1 тис. 581 дитина та 4 тис. 183 медичних працівники. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні досягла 21 тис. 584, за минулу добу захворіли 339 осіб.
10:37
COVID-19 виявили ще у трьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 506 осіб (349 — у Криму, 157 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
25 мая
17:45
Пандемія COVID-19 у Криму знищує залишки туризму — Reuters
Окупований Крим зіткнувся з однією з найсерйозніших загроз із моменту анексії — пандемія коронавірусу може спричинити зрив і без того невтішного туристичного сезону.
17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.