Крымские школьники во время карантина смогут заниматься с «Всеукраинской школой онлайн»

02 апреля 2020 15:20
743

Школьники из временно оккупированных Крыма и ОРДЛО смогут посмотреть видеоуроки, созданные в рамках проекта дистанционного образования «Всеукраинская школа онлайн».

ФОТО: gov.ua

ФОТО: gov.ua

Как сообщает пресс-служба Офиса президента, жители оккупированного Крыма, имеющие доступ к телевидению через спутниковое оборудование, также смогут смотреть видеоуроки в эфире телеканалов «Дом», «UA: Перший» и др.

«Кроме того, дети с временно оккупированных территорий смогут смотреть записи уроков на официальных сайтах Министерства образования и науки Украины в Facebook и YouTube», — отметили у президента.

Напомним, 6 апреля в Украине стартует образовательный проект «Всеукраинская школа онлайн». Проект обеспечит доступ к дистанционному образованию для всех украинских школьников с 5-го по 11-й класс на время карантина. В рамках проекта 40 педагогов из Киева фактически станут учителями для всей Украины. Сейчас ежедневно проходят съемки уроков по сбалансированной школьной программе, которую разработало МОН совместно с учителями. Преподаваться будут: украинский язык, украинская литература, история Украины, всемирная история, английский язык, физика, алгебра, геометрия, география, химия, биология.

{gallery_3}

{gallery_2}

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.