В Крыму сообщают о новом случае заражения коронавирусом

06 апреля 2020 10:39
519

«Власти» оккупированного Крыма сообщают о новом случае заражения коронавирусом. Так, общее количество инфицированных достигло, по официальным данным, 26.

Об этом 6 апреля сообщил «глава» Крыма, пишут крымские СМИ.

«У нас за сутки один новый заболевший. Крымчанин вернулся из Мексики через Москву. Все контакты отслеживаются. Посмотрим, какая будет динамика», — заявил он.

По словам Аксенова, заболевший проживает в оккупированной Ялте.

Как известно, режим самоизоляции в Крыму продлен до 30 апреля. Так, крымчанам запрещается покидать места проживания (пребывания), за исключением случаев обращения за экстренной (неотложной) медицинской помощью и случаев иной прямой угрозы жизни и здоровью, а также следования к ближайшему месту приобретения товаров. Пропускной режим также ввели в оккупированном Севастополе. За нарушение самоизоляции людей будут штрафовать.

Ранее «власти» оккупированного Крыма официально сообщили о том, что в Севастополе выявили 5 случаев заболевания COVID-19, а в Крыму 20. Так, с учетом нового инфицированного, общее количество заболевших на оккупированном полуострове достигло 26 (21 — в Крыму, 5 — в Севастополе). Под наблюдением находится более 3 тысяч человек.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:51
Шість років тому в Криму безвісти зник Тимур Шаймарданов
Рівно шість років тому, 26 травня 2014 року, кримськотатарський активіст, учасник ініціативи «Український народний дім» вийшов з дому в Сімферополі у своїх справах і не повернувся.
11:17
В Україні на COVID-19 захворіло понад 1,5 тис. дітей та майже 4200 медиків
В Україні з початку пандемії на COVID-19 захворіла 1 тис. 581 дитина та 4 тис. 183 медичних працівники. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні досягла 21 тис. 584, за минулу добу захворіли 339 осіб.
10:37
COVID-19 виявили ще у трьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 506 осіб (349 — у Криму, 157 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
25 мая
17:45
Пандемія COVID-19 у Криму знищує залишки туризму — Reuters
Окупований Крим зіткнувся з однією з найсерйозніших загроз із моменту анексії — пандемія коронавірусу може спричинити зрив і без того невтішного туристичного сезону.
17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.
16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».