Количество пунктов пропуска на границе с Украиной сокращается до 19

06 апреля 2020 13:16
327

С завтрашнего дня, 7 апреля, государственную границу Украины можно будет пересечь только автотранспортом и только в 19 пунктах пропуска.

ФОТО: Ukrinform

ФОТО: Ukrinform

Об этом сообщила пресс-служба Государственной пограничной службы.

«С учетом всех ограничений с 00:00 7 апреля временно закрытыми будут 115 пунктов пропуска, еще в 28 пунктах пропуска временно прекращено пешеходное сообщение. <...> С учетом всех ограничений, введенных украинскими властями и уполномоченными органами соседних стран, с 7 апреля остается только 19 пунктов пропуска, где можно пересечь государственную границу Украины собственным автотранспортом», — говорится в сообщении.

В частности, Украина временно закрывает четыре пункта пропуска из пяти на границе с Россией. Так, будут недоступны: «Великая Писаревка (Украина) — «Грайворон» (РФ); «Чугуновка» (Украина) — «Вериговка» (РФ); «Плетеневка» (Украина) — «Шебекино» (РФ); «Танюшевка» (Украина) — «Ровеньки» (РФ).

По данным Минздрава на утро 6 апреля, в Украине количество подтвержденных случаев заражения коронавирусом возросло до 1319, скончались 38 пациентов с COVID-19. Кабинет министров из-за ситуации с эпидемией коронавируса в Украине ранее расширил режим чрезвычайной ситуации на всю страну. Карантин в стране продлили на 30 дней — до 24 апреля. Граница для иностранцев закрыта, междугороднее автобусное и железнодорожное сообщение с 18 марта приостановлено. С 17 марта Украина также временно ограничила пропуск на временно оккупированную территорию Крыма.

Ранее «власти» оккупированного Крыма официально сообщили о том, что общее количество заболевших на полуострове достигло 26 (21 — в Крыму, 5 — в Севастополе).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

28 мая
15:53
COVID-19: в Севастополі продовжили режим підвищеної готовності до 15 червня
«Влада» окупованого Севастополя у зв’язку з пандемією COVID-19 ухвалила рішення про продовження до 15 червня у місті режиму підвищеної готовності.
15:11
Американський дипломат порадив Києву не відновлювати постачання води в Крим
Екс-посол США в Україні Джон Гербст вважає, що Україна має й надалі дотримуватися політики непостачання води в анексований Крим, бо це «важливий компонент тиску на Росію».
14:18
Вагітна Джамала поділилася світлинами «карантинних» луків
Українська співачка кримськотатарського походження Джамала у соцмережах поділилася світлинами з яскравими образами на карантині — «stay_home-look».
13:55
Очільник фракції «Голос» підтримує внесення законопроекту щодо кримськотатарської автономії на розгляд Верховної Ради
Очільник фракції «Голос» Сергій Рахманін вважає, що законопроект про внесення змін до Конституції України щодо створення кримськотатарської національно-територіальної автономії в Криму можуть внести на розгляд Верховної Ради представники будь-якої депутатської фракції, не чекаючи на те, що це зробить фракція, що має парламентську більшість.
13:08
ТКГ обговорить списки на обмін з ОРДЛО на наступному засіданні
На наступному засіданні Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі обговорюватимуться сформовані списки на взаємне звільнення утримуваних осіб.
12:30
У Криму підтвердили 7 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у сімох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 522 осіб (361 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
11:53
США готові надати Україні $125 млн військової допомоги — CNN
Пентагон повідомив Конгрес про те, що український уряд домігся необхідного прогресу в ключових інституційних реформах, і заслуговує на додаткову військову допомогу в розмірі $125 мільйонів.