Карантин в Киеве: как выглядят опустевшие парки и зоны отдыха (ФОТО)

06 апреля 2020 21:27
499

С сегодняшнего дня по всей Украине введены новые ограничения, связанные с коронавирусным карантином. В частности, теперь на улицу запрещено выходить без маски, а парки закрыты. На входах в парковые зоны стоят сотрудники полиции.

Фото: Олег Борисов

Фото: Олег Борисов

Об этом сообщает корреспондент ATR Олег Борисов, который сегодня прошелся по столичным парках.
По его словам, полицейские пропускают только тех, у кого есть маска, удостоверение личности и разрешение на проход. 

«Предварительно, все парки и зоны отдыха будут закрыты до 24 апреля. Но в случае, если ситуация ухудшится, ограничения могут продлить и до средины мая», — рассказал наш корреспондент.

{gallery_1}

Напомним с 6 апреля, в соответствии с постановлением Кабинета министров Украины, усиливается карантинный режим. Запрещается посещать парки, только если вы не выгуливаете собаку или находитесь там по служебной необходимости, перемещаться группами более двух человек. Теперь всем гражданам с собой нужно иметь документы, удостоверяющие личность, а подросткам до 14 лет можно появляться на улице только в сопровождении родителей. Лицам старше 60 лет выходить из дома запрещено. За нарушение новых карантинных правил предусматриваются штрафы в размере от 17 тыс. до 34 тыс. гривен.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

28 мая
15:53
COVID-19: в Севастополі продовжили режим підвищеної готовності до 15 червня
«Влада» окупованого Севастополя у зв’язку з пандемією COVID-19 ухвалила рішення про продовження до 15 червня у місті режиму підвищеної готовності.
15:11
Американський дипломат порадив Києву не відновлювати постачання води в Крим
Екс-посол США в Україні Джон Гербст вважає, що Україна має й надалі дотримуватися політики непостачання води в анексований Крим, бо це «важливий компонент тиску на Росію».
14:18
Вагітна Джамала поділилася світлинами «карантинних» луків
Українська співачка кримськотатарського походження Джамала у соцмережах поділилася світлинами з яскравими образами на карантині — «stay_home-look».
13:55
Очільник фракції «Голос» підтримує внесення законопроекту щодо кримськотатарської автономії на розгляд Верховної Ради
Очільник фракції «Голос» Сергій Рахманін вважає, що законопроект про внесення змін до Конституції України щодо створення кримськотатарської національно-територіальної автономії в Криму можуть внести на розгляд Верховної Ради представники будь-якої депутатської фракції, не чекаючи на те, що це зробить фракція, що має парламентську більшість.
13:08
ТКГ обговорить списки на обмін з ОРДЛО на наступному засіданні
На наступному засіданні Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі обговорюватимуться сформовані списки на взаємне звільнення утримуваних осіб.
12:30
У Криму підтвердили 7 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у сімох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 522 осіб (361 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
11:53
США готові надати Україні $125 млн військової допомоги — CNN
Пентагон повідомив Конгрес про те, що український уряд домігся необхідного прогресу в ключових інституційних реформах, і заслуговує на додаткову військову допомогу в розмірі $125 мільйонів.