Стало известно имя погибшего от пули снайпера бойца ВСУ

14 мая 2020 14:18
333

На Донбассе 13 мая от пули снайпера в зоне Операции объединенных сил погиб 24-летний боец из Винницкой области Александр Карпик.

ФОТО: Лариса Билозир/Fb

ФОТО: Лариса Билозир/Fb

Об этом сообщает Винницкая областная государственная администрация.

«Старший солдат Александр Карпик, 1996 г.р., погиб 13 мая во время выполнения служебных обязанностей в составе сил и средств ООС на территории Луганской области», — говорится в сообщении.

Уточняется, что военнослужащий получил огнестрельное сквозное проникающее ранение от пули снайпера. Спасти жизнь бойца не удалось.

Дата и время погребения погибшего военнослужащего уточняются.

Как сообщалось, 13 мая боевики на Донбассе 9 раз нарушили режим прекращения огня. Погиб один украинский воин, еще двое получили ранения.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:43
важно У Білорусі оголосили офіційні результати виборів
Центральна виборча комісія Білорусі оголосила офіційні результати виборів президента. Лукашенко набрав більше 80% голосів, Тихановська — 10%.
14:05
Україна розширила перелік осіб, від яких не вимагають самоізоляцію при в'їзді
14 серпня Кабмін розширив перелік осіб, яким не треба проходити самоізоляцію при в'їзді на територію України.
13:35
Тихановська закликала мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня
Опозиційна кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка під тиском влади була змушена покинути територію країни, записала чергове відеозвернення, в якому закликала усіх мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня.
12:49
Зеленський знову закликав Білорусь утриматися від насильства
Україна закликає владу Білорусі утриматися від силового придушення акцій протестів у країні та знайти «мирний вихід із ситуації».
12:10
У Севастополі — 7 нових випадків COVID-19
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 7 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 2072 осіб (1664 — у Криму, 408 — у Севастополі).
11:45
«Поклик сумління»: у Білорусі масово звільняються журналісти державних ЗМІ
У Білорусі через насильство щодо протестувальників з боку влади і силовиків звільняються журналісти та ведучі провідних державних ЗМІ.
10:57
У Білорусі звільнили двох українських волонтерів
У Мінську відпустили затриманих під час акцій протесту волонтерів благодійної організації «Восток SOS» Костянтина Рєуцького та Євгена Васильєва.