Стало известно, кто из представителей оккупантов из Крыма выступит на заседании Совбеза ООН

21 мая 2020 15:45
1304

В оккупированном Крыму сообщили, что сегодня на «неформальной видеоконференции» Совбеза ООН, которую инициировала делегация РФ, выступят 4 участника из оккупированного Крыма: журналист-пропагандист Александр Макарь, «депутат» Бахчисарайского «горсовета» Эрвин Мусаев, «заместитель» оккупационного «главы» «ДУМК» Эсадуллах Баиров и «глава» так называемой украинской общины Крыма Анастасия Гридчина.

Об этом в интервью крымским СМИ рассказала участница данного мероприятия Анастасия Гридчина. «Глава» так называемой украинской общины Крыма уточнила, что в своем выступлении хочет поднять тему «ущемления прав русскоговорящего населения» в Украине.

«Темы выступлений отвечают актуальным аспектам жизни в Крыму и международного положения полуострова», — добавила она.

Как сообщал ATR.ua, 21 мая российская делегация инициировала «неформальную видеоконференцию» Совбеза ООН с участием якобы жителей Крыма, которые поддерживают оккупацию полуострова. Постпред Украины при ООН Сергей Кислица заявил, что Россия созывает это мероприятие в ответ на неформальное заседание членов СБ ООН в марте, инициированное Украиной и партнерами.

Напомним, 6 марта в Совете Безопасности ООН украинская делегация провела заседание по формуле Аррии по поводу нарушений прав человека в оккупированном Россией Крыму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

28 мая
15:53
COVID-19: в Севастополі продовжили режим підвищеної готовності до 15 червня
«Влада» окупованого Севастополя у зв’язку з пандемією COVID-19 ухвалила рішення про продовження до 15 червня у місті режиму підвищеної готовності.
15:11
Американський дипломат порадив Києву не відновлювати постачання води в Крим
Екс-посол США в Україні Джон Гербст вважає, що Україна має й надалі дотримуватися політики непостачання води в анексований Крим, бо це «важливий компонент тиску на Росію».
14:18
Вагітна Джамала поділилася світлинами «карантинних» луків
Українська співачка кримськотатарського походження Джамала у соцмережах поділилася світлинами з яскравими образами на карантині — «stay_home-look».
13:55
Очільник фракції «Голос» підтримує внесення законопроекту щодо кримськотатарської автономії на розгляд Верховної Ради
Очільник фракції «Голос» Сергій Рахманін вважає, що законопроект про внесення змін до Конституції України щодо створення кримськотатарської національно-територіальної автономії в Криму можуть внести на розгляд Верховної Ради представники будь-якої депутатської фракції, не чекаючи на те, що це зробить фракція, що має парламентську більшість.
13:08
ТКГ обговорить списки на обмін з ОРДЛО на наступному засіданні
На наступному засіданні Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі обговорюватимуться сформовані списки на взаємне звільнення утримуваних осіб.
12:30
У Криму підтвердили 7 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у сімох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 522 осіб (361 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
11:53
США готові надати Україні $125 млн військової допомоги — CNN
Пентагон повідомив Конгрес про те, що український уряд домігся необхідного прогресу в ключових інституційних реформах, і заслуговує на додаткову військову допомогу в розмірі $125 мільйонів.