США готові надати Україні $125 млн військової допомоги — CNN

28 мая 2020 11:53
597

Пентагон повідомив Конгрес про те, що український уряд домігся необхідного прогресу в ключових інституційних реформах, і заслуговує на додаткову військову допомогу в розмірі $125 мільйонів.

Про це повідомляє CNN з посиланням на чиновника Міноборони і помічника конгресмена.

«Уряд України досяг необхідного прогресу в ключових інституційних реформах, тим самим виправдавши виділення додаткових $125 мільйонів на нову військову допомогу, включаючи патрульні катери, озброєні 30-міліметровими гарматами з дистанційним управлінням», — йдеться у повідомленні.

За даними видання, пакет на $125 млн є другою частиною $250 млн допомоги Україні, виділеної Конгресом на 2020 рік. Новий пакет допомоги охоплює мобільні радіолокаційні системи, десятки машин швидкої допомоги, засоби захищеного зв'язку (включаючи 100 «тактичних планшетів») і два патрульних катери. Включення катерів у пакет допомоги в Пентагоні розглядають як особливо важливе, з урахуванням мілітаризації Росією Чорного і Азовського морів та необхідності України протистояти цьому.

Як відомо, раніше посол України в США Володимир Єльченко заявив, що Вашингтон може виділити Україні до $700 млн допомоги.

Окрім того, повідомлялося, що Сполучені Штати Америки вирішили надати Україні додатково $1 млн для протидії епідемії коронавируса.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

03 июля
18:44
У політв’язнів Омерова і Джаппарова погіршився стан здоров’я — адвокат
У політв'язнів, фігурантів «справи про так званий тероризм» (білогірська група), Енвера Омерова і Айдера Джаппарова погіршився стан здоров'я.
17:13
Окупанти замовчують реальну кількість хворих на COVID-19 у Криму — правозахисники
У Криму замовчують реальну кількість підтверджених випадків захворювання і смерті від COVID-19. А як причину смерті часто вказують пневмонію.
16:55
Епідемія COVID-19: у МОЗ дали рекомендації туристам
Міністерство охорони здоров'я опублікувало рекомендації подорожуючим в умовах поширення COVID-19.
15:56
Мешканці Криму зможуть вступити в усі ВНЗ України без ЗНО
Мешканці тимчасово окупованих територій України, зокрема, з Криму, Донеччини та Луганщини, зможуть вступити у будь-який вищий навчальний заклад України за вступними іспитами без ЗНО.
15:03
Суд залишив Стерненка під цілодобовим домашнім арештом
Київський апеляційний суд 3 липня відхилив апеляцію на запобіжний захід активісту Сергію Стерненку, залишивши у силі попереднє рішення про 2 місяці цілодобового домашнього арешту.
13:41
В ООН нагадали про порушення Росією прав людини в окупованому Криму
Верховний комісар ООН з прав людини нагадала про те, що Росія продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право в окупованому Криму.