Очільник фракції «Голос» підтримує внесення законопроекту щодо кримськотатарської автономії на розгляд Верховної Ради

28 мая 2020 13:55
587

Очільник фракції «Голос» Сергій Рахманін вважає, що законопроект про внесення змін до Конституції України щодо створення кримськотатарської національно-територіальної автономії в Криму можуть внести на розгляд Верховної Ради представники будь-якої депутатської фракції, не чекаючи на те, що це зробить фракція, що має парламентську більшість.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Таку думку він висловив в ефірі програми «PRIME:Муждабаєв» на телеканалі ATR.

Зокрема, депутат розказав, не уточнюючі призвищ, що за часів своєї журналістської діяльності, він спілкувався на цю тему з «впливовим політиком в українському парламенті». Сергій Рахманін запитав у нього, чому, маючи на руках вже готовий текст конституційних змін, фракція не вносить його на розгляд. Цей політик, який представляв на той час фракцію, що мала більшість у парламенті, сказав, що подібні законопроекти потрібно виносити тільки тоді, коли є гарантовані 300 депутатів, які проголосують «за».

«Я прихильник того, щоби подібний законопроект щодо змін у Конституцію, стосовно кримськотатарської національної автономії, вносити. Тому що ми можемо, як і в попередньому скликанні, дочекатися завершення каденції Верховної Ради. Коли це в політичній площині, кожен побачить хто є хто. Хтось скаже, що це легковажно. Мені, навпаки, здається що це відповідально, бо, власне, це і є політика. Політика, зокрема, передбачає ризик і відповідальність. У цьому випадку є те і те», — вважає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

03 июля
18:44
У політв’язнів Омерова і Джаппарова погіршився стан здоров’я — адвокат
У політв'язнів, фігурантів «справи про так званий тероризм» (білогірська група), Енвера Омерова і Айдера Джаппарова погіршився стан здоров'я.
17:13
Окупанти замовчують реальну кількість хворих на COVID-19 у Криму — правозахисники
У Криму замовчують реальну кількість підтверджених випадків захворювання і смерті від COVID-19. А як причину смерті часто вказують пневмонію.
16:55
Епідемія COVID-19: у МОЗ дали рекомендації туристам
Міністерство охорони здоров'я опублікувало рекомендації подорожуючим в умовах поширення COVID-19.
15:56
Мешканці Криму зможуть вступити в усі ВНЗ України без ЗНО
Мешканці тимчасово окупованих територій України, зокрема, з Криму, Донеччини та Луганщини, зможуть вступити у будь-який вищий навчальний заклад України за вступними іспитами без ЗНО.
15:03
Суд залишив Стерненка під цілодобовим домашнім арештом
Київський апеляційний суд 3 липня відхилив апеляцію на запобіжний захід активісту Сергію Стерненку, залишивши у силі попереднє рішення про 2 місяці цілодобового домашнього арешту.
13:41
В ООН нагадали про порушення Росією прав людини в окупованому Криму
Верховний комісар ООН з прав людини нагадала про те, що Росія продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право в окупованому Криму.