Окупанти в Криму розказали, коли відкриють санаторії та готелі

01 июня 2020 10:59
307

«Влада» окупованого Криму повідомила, що з 15 червня розпочнеться поетапне відновлення роботи об'єктів санаторно-курортного комплексу на території півострова.

Про це сказав «міністр курортів і туризму» Криму Вадим Волченко, пишуть місцеві ЗМІ.

«Ми прекрасно розуміємо, що санаторно-курортний і в цілому туристичний комплекс Криму чекає якнайшвидшого початку роботи, але робити це потрібно обережно, поетапно», — сказав він.

Так, перший етап передбачає відновлення роботи санаторно-курортних і готельних організацій, що мають діючу медичну ліцензію. Такі установи можуть бути відкриті з 15 червня. При цьому перший етап передбачає, що відпочивати в санаторіях зможуть тільки мешканці Криму.

Другий етап відновлення роботи санаторно-курортного комплексу може початися через два тижні після запуску першого. Він передбачає відкриття готелей, які підтвердять готовність виконувати рекомендації Росспоживнагляду актуальні на той момент. На цьому етапі можливий старт міжрегіонального туристичного трафіку.

Третій етап передбачає пом'якшення вимог Росспоживнагляду до засобів розміщення всіх форм власності та виду, роботи розважальних закладів. Термін початку цього етапу може бути визначений за підсумками реалізації перших двох.

Раніше стало відомо, що загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 548 осіб (387 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.

Нагадаємо, нині у Криму діє «режим підвищеної готовності», оголошений через поширення COVID-19. Попри зростання кількості хворих «влада» поступово пом'якшує обмежувальні заходи. Так, з 1 червня на півострові відновлюють роботу літні майданчики кафе і ресторанів. Закритими поки залишаються спортзали, лазні, спа-центри та інші місця масового перебування громадян. Більш того, з 15 червня починається поетапне відновлення роботи об'єктів санаторно-курортного комплексу в окупованому Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

03 июля
18:44
У політв’язнів Омерова і Джаппарова погіршився стан здоров’я — адвокат
У політв'язнів, фігурантів «справи про так званий тероризм» (білогірська група), Енвера Омерова і Айдера Джаппарова погіршився стан здоров'я.
17:13
Окупанти замовчують реальну кількість хворих на COVID-19 у Криму — правозахисники
У Криму замовчують реальну кількість підтверджених випадків захворювання і смерті від COVID-19. А як причину смерті часто вказують пневмонію.
16:55
Епідемія COVID-19: у МОЗ дали рекомендації туристам
Міністерство охорони здоров'я опублікувало рекомендації подорожуючим в умовах поширення COVID-19.
15:56
Мешканці Криму зможуть вступити в усі ВНЗ України без ЗНО
Мешканці тимчасово окупованих територій України, зокрема, з Криму, Донеччини та Луганщини, зможуть вступити у будь-який вищий навчальний заклад України за вступними іспитами без ЗНО.
15:03
Суд залишив Стерненка під цілодобовим домашнім арештом
Київський апеляційний суд 3 липня відхилив апеляцію на запобіжний захід активісту Сергію Стерненку, залишивши у силі попереднє рішення про 2 місяці цілодобового домашнього арешту.
13:41
В ООН нагадали про порушення Росією прав людини в окупованому Криму
Верховний комісар ООН з прав людини нагадала про те, що Росія продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право в окупованому Криму.