МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть

05 июня 2020 13:43
623

Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.

Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов на брифінгу 5 червня.

«Уряд запровадив режим адаптивного карантину, впровадив деякі етапи виходу з карантину, але карантин не скасовували. Я хочу нагадати, що у нас хворіють люди на коронавірус, за сьогоднішній день це 553 людини, вчора було 588. Стратегія, яку ми обрали, це стратегія стримування, але це ніяким чином не скасовує масковий режим і дотримання соціальної дистанції», — заявив міністр.

Станом на 5 червня в Україні загальна кількість інфікованих коронавірусом осіб досягла 25 тис. 963.

Нагадаємо, що до 22 червня в країні діє так званий «адаптивний» карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах обмежувальні заходи будуть посилені саме там, а не по всій країні.

Відомо, що відсьогодні в Україні в результаті чергових послаблень обмежень карантину запустили внутрішні авіасполучення, відкрили ресторани і скасували самоізоляцію для людей старше 60 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

03 июля
18:44
У політв’язнів Омерова і Джаппарова погіршився стан здоров’я — адвокат
У політв'язнів, фігурантів «справи про так званий тероризм» (білогірська група), Енвера Омерова і Айдера Джаппарова погіршився стан здоров'я.
17:13
Окупанти замовчують реальну кількість хворих на COVID-19 у Криму — правозахисники
У Криму замовчують реальну кількість підтверджених випадків захворювання і смерті від COVID-19. А як причину смерті часто вказують пневмонію.
16:55
Епідемія COVID-19: у МОЗ дали рекомендації туристам
Міністерство охорони здоров'я опублікувало рекомендації подорожуючим в умовах поширення COVID-19.
15:56
Мешканці Криму зможуть вступити в усі ВНЗ України без ЗНО
Мешканці тимчасово окупованих територій України, зокрема, з Криму, Донеччини та Луганщини, зможуть вступити у будь-який вищий навчальний заклад України за вступними іспитами без ЗНО.
15:03
Суд залишив Стерненка під цілодобовим домашнім арештом
Київський апеляційний суд 3 липня відхилив апеляцію на запобіжний захід активісту Сергію Стерненку, залишивши у силі попереднє рішення про 2 місяці цілодобового домашнього арешту.
13:41
В ООН нагадали про порушення Росією прав людини в окупованому Криму
Верховний комісар ООН з прав людини нагадала про те, що Росія продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право в окупованому Криму.