Чому під ударом кордон України з ЄС?

Дмитрий Карп
31 августа 2017 14:45
1179

Польські прикордоники сильно напружені через можливі події 10 вересня на польсько-українському кордоні. В разі виникнення будь-яких провокацій, польська сторона готова приймати рішення про заборону в’їзду в ЄС для всіх учасників заворушень на кордоні (це стосується і заворушень на українській частині переходу). А дані про підготовку провокацій, нажаль, надходять постійно. Ситуація ускладнюється різким збільшенням російських військових біля українського кордону з боку Білорусі та Придністров’я.

Окрім ідентифікованих віськових підрозділів РФ, які масово прибули до Білорусі під приводом «навчань», спостерігається масове накопичення неіндентифікованих приїзжих «цивільних», які отримують «свіжі» білоруськи паспорти. Тож рівень загрози на 10 вересня, в день анонсованого приїзду Михайла Саакашвілі на пункт пропуску Краковець та організації там масових заходів, стрімко наближається до червоного. Масове скупчення людей − найкраще прикриття для здійснення диверсій. Сьогодні річниця трагічних подій під Верховною Радою, коли під час заворушень на мітингу під Парламентом внаслідок взриву гранати одним із «протестуючих» були поранені журналісти та правоохоронці та вбиті молоді хлопці, які проходили службу в Національній Гвардії. Сам характер скоєння злочину свідчить про його ретельне планування, тож це не був «імпульсивний вчинок АТО-шника з ПТРС». Тоді всі попереджали організаторів акції про високий рівень загрози, але вони зробили все напаки − безліч прапорів закривали можливість огляду натовпу, димові шашки та масові бійки − в результаті вбивство ні в чому не винних людей.

Тому рекомендуємо утриматись від перетину кордону в пункті пропуску Краковець 10 вересня, а також не приймати участі в масових заходах на кордоні з ЄС. В разі якщо ви вирішите таки прибути в цей час до кордону, будьте пильними, не реагуйте на провокації, якщо виникнуть підозри щодо певних осіб чи дій, терміново повідомте правоохоронців та полиште ділянку масового скупчення людей. Жодні політичні інтереси не варті людського життя чи державного безпеки.

Бо росіяни не погребують нічим, це відомий факт. Особливо напередодні чергової сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, в перший же день відкриття якої плануються розгляд звільнення Педро Аграмунта − Президента ПАРЕ – лобіста РФ, який в компанії росіян літав в Сирію російським літаком. Питання його остаточного звільнення – велика перемога української делегації на міжнародній політичній арені, залишився останній крок. Росія зробить все можливе та неможливе, щоб зірвати цей процес. А що може бути ліпше, ніж влаштувати дивесію на україно-польському кордоні, кордоні України з ЄС, а потім звинуватити у цьому Україну? Після початку дії безвізу та Асоціації з ЄС, які можуть бути легко призупинені, якщо на європейському кордоні виникне неконтрольована ситуація, що загрожує його безпеці.

ПС: досі не можем зрозуміти, навіщо для масових заходів обрано саме кордон з ЄС? Можна прилетіти літаком та вийти в аеропорту, приїхати потягом та вийти на пероні вже на території України! Дурість чи саме такий задум і був? Чому народні депутати, які вважають, що позбавлення Саакашвілі громадянства незаконне, не влаштовують масові заходи під АП, або під Державною міграційною службою, де і вирішується це питання? Чому вони не збирають людей в Києві? Чому Саакашвілі не може прилетіти до Києва, а замість цього кличе людей на кордон з Польщею? Хто буде нести відповідальність в разі повторення сценарію «граната» на кордоні з Євросоюзом?

Оригинал.

Мнение редакции сайта «15 минут» может не совпадать с мнениями, высказанными в рубрике «Блоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 июля
11:37
важно В Германии начали укладывать трубы для газопровода «Северный поток-2»
В Германии начали укладывать трубы для газопровода «Северный поток-2»
11:12
В Крыму прошел «суд» по «делу» о «реставрации» Ханского дворца
В Крыму прошел «суд» по «делу» о «реставрации» Ханского дворца
10:26
Мустафа Джемилев встретился с представителем Госдепа
Мустафа Джемилев встретился с представителем Госдепа
09:40
Британия, Германия и Польша поддержали Крымскую декларацию США
Британия, Германия и Польша поддержали Крымскую декларацию США
09:10
Трамп отложил встречу с Путиным
Трамп отложил встречу с Путиным
08:46
США опубликовали декларацию о непризнании аннексии Крыма Россией
США опубликовали декларацию о непризнании аннексии Крыма Россией
08:20
В Крыму проходят очередные обыски в домах крымских татар (ОБНОВЛЕНО)
В Крыму проходят очередные обыски в домах крымских татар (ОБНОВЛЕНО)